Chcete dodať svojím výrobkom alebo reklame originálny nádych? Vyskúšajte termolis

Chcete dodať svojím výrobkom alebo reklame originálny nádych? Vyskúšajte termolis

Reklama je v dnešnom svete obrovskej konkurencie mimoriadne dôležitá. Vyniknúť v obrovskom dave chceme a potrebujeme nakoniec všetci. Na tento účel sa preto využívajú originálne formy prezentácie s ich viacerými špecifickými výhodami. Svoje popredné miesto medzi takýmito metódami má aj kvalitný termolis, o ktorom si v nasledujúcom článku všetko dôležité povieme.

Čo je termolis?

Ako už zo samotného názvu zariadenia vyplýva, moderný termolis je špeciálne tlačiarenské zariadenie, pomocou ktorého sa teplom a tlakom vytvárajú originálne potlače na rozličné materiály a predmety. V porovnaní so staršou a veľmi dobre známou sieťotlačou, je tento spôsob potlače relatívne nový, pričom si pomerne rýchlo získal veľkú obľubu.

Predmetom práce termolisu je prenos obrazu, textu alebo grafiky z jedného povrchu na druhý pomocou tepla a tlaku. Ako prvé sa zvolený dizajn (grafika alebo text) prenesie na špeciálny sublimačný papier, ktorý má voskový povlak a hladký povrch ideálny na rýchly a presný prenos atramentu.

Z papiera sa výtlačok pomocou špeciálneho termolisu potom (najmä jeho tepla a tlaku) prenesie na konkrétny predmet, ktorý tak získa originálnu potlač.

Aké výhody prináša použitie termolisu?

Je ich hneď niekoľko. Ak si na reklamu ako zdroj vyberiete kvalitný sublimačný hrnček, získate pre vytvorenie originálnej potlače to najlepšie plátno, na ktorom sa bude zvolený dizajn dlho a dobre vynímať.

Potlač cez termolis je aj nákladovo efektívna, pretože samotný termolis a k nemu potrebné doplnky sú pomerne lacné. Termotransférová tlač je v porovnaní s inými klasickými metódami aj oveľa všestrannejšia, pretože sa dá použiť na tlač látky, ale aj iné materiály, ako je plast, keramika alebo sklo.

Použitím tejto metódy sa teda tlač na akýkoľvek vlastný objekt stane neuveriteľne jednoduchou a pohodlnou voľbou. Na záver určite oceníte aj vysokú kvalitu výslednej potlače, o ktorú sa postará nielen moderný termolis, ale aj na tlač špeciálne určené doplnky.

Ak sa teda chcete, či už vo svojom šatníku alebo vo firme, prezentovať v tom najlepšom svetle a vyniknúť, prečo to neskúsiť s termolisom, ktorý vám ponúka na potlač niekoľko univerzálnych možností.

Zdroj obrázka: Shutterstock.com

Mohlo by vás zaujímať