Byť mamou alebo ženou? Dá sa oboje

Byť mamou alebo ženou? Dá sa oboje

Keď sa žena stane mamou, je to malý zázrak.

Niečo do seba klikne. Príroda sa raduje, rod sa zachováva. Tehotenstvo, pôrody, dojčenie. Eufóriu strieda melanchólia. Jedného dňa sa kolotoč zastaví a mama sa spýta: “Kto som?” Odpoveď nájdeme spolu.

Ak ste si prešli podobnými stavmi, viete, že sú bežné. Máte šťastie, že ste si ich pripustili. V opačnom prípade sa mama točí stále dokola. Od dieťaťa k ďalšiemu dieťaťu, od sporáka do kúpeľne vymeniť plienku, či povysávať omrvinky. Ráno strieda noc, občas ťažko určiť, aký je dátum či ročné obdobie. Po niekoľkých mesiacoch, niekedy rokoch, mama precitne. Uvedomí si, že sa von derie to, čo ju celý čas na srdci tlačilo ako kamienok v topánke.

Som žena

Pomôžeme vám nájsť samú seba. Vieme, že potrebujete zmenu, každá žena si ňou musí prejsť. Rozumieme, že deti vás potrebujú. Vieme, že chcete pre ne to najlepšie a veríme, že to najlepšie im aj dávate. Tým, že ste. A to úplne stačí. Preto vás chceme podporiť. Z celého srdca si želáme si, aby ste si o sebe každé ráno pomysleli, že ste dokonalé. So všetkými drobnými muchami, pigmentovými škvrnami a občas zvýšenými hlasmi. Ste dosť dobrými mamami, milenkami, priateľkami a hlavne výnimočnými ženami. Len ich v sebe stačí prebudiť.

Som to JA

“Ja som mama. Mama som ja. Ja som žena. A som na to hrdá.”

Na ceste k uvedomeniu svojej ženskosti vedie poznanie. Ak sa poznáme, vieme, kým sme. K tomu nám slúži zmena, ktorá často prichádza zvonku. Inšpirácia zapáli v hlbokom vnútri iskru, plamienok nádeje, ten prerastie do ohňa, ktorý nikdy nevyhasne. Chceme vás inšpirovať, chceme vám darovať iskru. Zistíte, čo potrebujete a po čom túžite a uvediete to do reality.

Ja, mama

Najskôr JA, až potom mama. Pozývame vás na online konferenciu pre všetky mamy, ktoré zabudli byť ženami. Ktoré sa však rozhodli, že zmenia svoj život. Od šťastia vás delí iba jedno jediné rozhodnutie. A to môže byť prihláška na túto konferenciu. Registrujte sa bezplatne už dnes a venujte si hodnotný dar v podobe inšpiratívnych prednášok na sedemdňovej konferencii s TOP rečníčkami z oblasti osobného rozvoja v hodnote 560 Eur zDARma!

Každý deň od 9.-15.11.2020 vždy od 9:00 do polnoci získate 4 online prednášky zdarma. Bohatý program je celý online, takže si ho môžete kedykoľvek pozrieť z pohodlia tvojej obývačky aj zo záznamu, ak by ste nestíhali. Neváhajte a prihláste sa! Je to dar od nás pre vás. Ak sa naozaj postaráte o seba, môžete sa naozaj postarať aj o ostatných. Tešíme sa na vás! Naozaj.

Magazín 40plus je partnerom konferencie.

Mohlo by sa vám páčiť…

Existuje ideál ženskej krásy? Rozhovor s Vladom Zlatošom

Mohlo by vás zaujímať