fbpx
Autorské čítanie + autogramiáda Gamblerky v Senci
Domov / BLOG / Autorské čítanie + autogramiáda Gamblerky v Senci

Autorské čítanie + autogramiáda Gamblerky v Senci

Niektoré akcie sú pompézne a iné skôr komorné. O to silnejšie. Minulý týždeň sme zorganizovali autorské čítanie spojené s autogramiádou knihy Gamblerky.

V príjemnom prostredí kaviarne Antikvariát spovedala spisovateľka Monika Macháčková spisovateľku Katku Mayer. Ak ešte nemáte knižku, zaobstarajte si ju. Práve sa robí jej dotlač:)

Za foto Ďakujeme Gabriele Teplickej. Urobila ich pro bono, ako osobná priateľka Katky Mayer. Vážime si to.

VÍKENDOVÝ REŠTART II.Po 40ke sa menia naše priority, mení sa telo, mení sa aj rozmýšľanie. Ak ste doteraz napríklad necvičili, cítite, že asi by ste mali. Lebo chrbát bolí. A telo sa tiež ťažšie udržiava v kondícii.

Dámy, ktoré zažili náš jarný reštart už vedia, že na našom pobyte sa nudiť nebudú. A máme pre všetkých absolútnu pecku. V sobotu nás na turistike kombinovanej s Nordic Walking bude sprevádzať Róbert Kormaňák. Oravák znalý prostredia Zuberca a Roháčov. Budeme hľadať aj balans v živote. Víkend bude aj o rozhovoroch s odborníkmi na témy ako sa stravovať, či a ako cvičiť - lektorky Nela Sullens a Elena Bernáthová.  Ujsť z reality a naučiť sa vytvoriť si realitu novú, Aj taký bude náš pobyt!

Pridajte sa