Letný tábor SAFARI čaká aj na vaše deti. Pozrite sa spolu s nami na novinky a doprajte deťom viac!

Anglický Letný tábor pre deti 2021Nový rodičovský hybrid prístup – angličtina online pre deti / Anglický Letný tábor pre deti 2021

 Viem, si predstaviť, že po tomto online školskom roku mnohí už o online vzdelávaní nechcú ani počuť. Veľa žiakov a rodičov s online vzdelávaním nemá najlepšiu skúsenosť.

Faktom však je, že online vzdelávanie zostane súčasťou života nás všetkých vrátane našich detí.

Ak sa online vzdelávanie správne realizuje, dosahuje dobré výsledky v napredovaní u detí aj dospelých, hlavne pri získavaní vedomostí, ako aj zručností, samozrejme, už menej v oblasti sociálnych a soft zručností, preto budúcnosť vzdelávania bude hybrid – kombinácia online a osobného prístupu. Ako rodičia denne riešime dilemu udržania správnej rovnováhy medzi časom detí strávenom online a offline – už tomu inak nebude a ani v lete.

Minulé leto ponúkol www.safaricamp.sk deťom prvý anglický letný tábor Safari aj v online formáte.

Na online výuku vyškolení zahraniční lektori sprevádzali deti pútavým interaktívnym programom – deti ponorené v angličtine tancovali, spievali, vybehli na čerstvý vzduch, vytvárali veci, o ktorých sa učili… Kolaborovali navzájom v skupine, v dvojici, ako aj priamo s lektorom. Počuli sme všetky emócie… smiech, prekvapenie, bolo aj ticho, ale aj veľmi hlučno… presne tak ako to na zábavnom tábore má asi vyzerať. Neveríte? Pozrite si TU, ako online vzdelávanie pre deti naozaj vyzerá.

Dôsledne pripravené online vzdelávanie dokáže byť naozaj interaktívne a zábavné a vie poskytnúť kvalitný vzdelávací obsah, ktorý deti zaujme a zároveň aj rozvinie ich jazykové, digitálne, ako aj ďalšie kľúčové zručnosti pre život.

Ponúkam aj názor Safari rodiča.

Mamička nebola úplne presvedčená, či si syn užije online formát, a tu je jej reakcia:
Geniálny nápad poskytnúť deťom od veku 7 rokov tento online formát. Môjho syna program veľmi baví, hlavne to, že je angličtina spojená aj s vyrábaním vecí, to má veľmi rád. Som rada, že aktívne strávi zmysluplný čas ponorený v angličtine.

Ak plánujete ako ja svojim deťom aktívne leto plné pohybu na čerstvom vzduchu a hlavne s kamarátmi, s čo najviac interakciami, aby si rozvíjali svoje sociálne zručnosti, môžete im do programu vložiť trochu zábavného Safari online vzdelávania, bude to dobrý príklad hybridného vzdelávacieho a rodičovského prístupu. Deti strávia zmysluplný online vzdelávací čas, ktorý by možno strávili online aj tak, avšak iným, možno nie ideálnym obsahom. Čo poviete?

Anglický Letný tábor pre deti 2021Či sa rozhodnete pre SAFARI online alebo offline, alebo ich skombinujete, my vám zaručíme, že deti zabavíme a aj angličtinu naučíme.

Tešíme sa na cestovanie v angličtine toto leto s vašimi deťmi.

Tak neváhajte, registrujte deti na leto už dnes TU.

Viac o SAFARI anglickom letnom tábore TU.

Tu nájdete aj záznam z LIVE stream

Vyskúšajte toto leto SAFARI online. Interaktívny zábavný program pre deti 7-12.

Sledujte nás na FB či Instagrame.

Ľuba Fábryová, zakladateľka inovatívnych vzdelávacích programov pre deti 4-12 rokov.

www.safaricamp.sk

Teším sa na všetkých

Ľuba Fabryová

Korektúry: Katarína Málková

Katarína Málková, jazyková korektorka

Máte firmu alebo projekt, kde potrebujete pomôcť s textami a korektúrami? Katarína Málková vám s nimi veľmi rada pomôže. Kontaktovať ju môžete tu: https://www.facebook.com/Corectus/

 

Mohlo by vás zaujímať