fbpx
Domov / FOCUS / Andy Rooney: Čím viac mám rokov, tým viacej oceňujem ženy, ktoré majú po štyridsiatke!

Andy Rooney: Čím viac mám rokov, tým viacej oceňujem ženy, ktoré majú po štyridsiatke!

Andy Rooney je známy reportér a často sa vyjadruje aj k iným udalostiam, či témam, ktoré hýbu spoločnosťou. Vyjadril sa napríklad ku kvalitám žien nad štyridsať rokov. A ako vidno, asi svitá na lepšie časy a páni si začínajú uvedomovať, že zrelé ženy nie sú len krásne, ale život s nimi prináša úžasné benefity.  Veď posúďte sami!

„Čím viac mám rokov tým viacej oceňujem ženy, ktoré majú po štyridsiatke. Existuje na to veľa dôvodov.

  • Napríklad štyridsiatnička ťa nikdy nezačne budiť uprostred noci, aby sa ťa spýtala: „Na čo myslíš?“. Nebude sa zaujímať o to, nad čím práve premýšľaš.
  • Ak s tebou štyridsiatnička nechce sledovať športový zápas v TV, tak nebude pri tebe sedieť a trpieť. Odíde si robiť to, čo jej práve vyhovuje – zvyčajne niečo oveľa interesantnejšie.
  • Ženy po štyridsiatke majú pocit dôstojnosti. Existuje len malá pravdepodobnosť, že by vybuchli v opere alebo robili „výstup“ v drahej reštaurácii. Jasné, že na druhej strane, ak sa previníš, dokážu ťa potrestať.
  • Ak si odmyslíte niekoľko vrások tu i tam, zistíte, že ženy nad štyridsať sú oveľa viac sexy ako mladé ženy.
  • Ženy v tomto veku sú ako veštice. Nemusíte sa im zdôveriť so svojimi hriechmi. Vedia všetko.
  • Dospelé ženy zvyknú iných veľkoryso chváliť, aj keď niekedy až nezaslúžene. Vedia totiž, ako chutí nevďačnosť.
  • Štyridsiatničky sú úprimné a čestné. Povedia ti priamo do očí či sa správaš ako zviera. Nikdy pri nej nevieš na čom si.
  • Takže ak by sme to zhrnuli, existuje veľa dôvodov obdivovať ženy nad štyridsať. Bohužiaľ, to isté sa nedá povedať o mužoch.
  • Pre každú úžasnú, inteligentnú, dobre vyzerajúcu ženu nad štyridsať, je tu plešatý, pupkatý muž, ktorý pri flirtovaní s dvadsaťdva ročnou servírkou vyzerá ako úplný idiot.

Dámy ospravedlňujem sa!

Tu je odkaz mužom, ktorí povedia: „Načo kupovať celú kravu, keď chcem získať iba mlieko?“ Páni tu je nová informácia pre vás: Osemdesiat percent žien v súčasnosti nemá záujem/je proti manželstvu. Prečo? Pretože prišli na to, že “nemá zmysel kupovať celé prasa ak chcú iba klobásu “.

Andy Rooney  / Zdroj: www.truthinaging.com