Ako zastaviť zomieranie ľudí na covid

Juraj Mesík: Ľudia zomierajú TERAZ. Mňa zaujíma liečba a prežitie skutočných „obyčajných“ ľudí. Otcov, matiek, bratov, sestier, priateľov…

S Jurajom Mesíkom som robila niekoľko rozhovorov a často počúvam, že to bolo dobre. Rozhovory sa týkali Ivermectinu. Ten je schválený, zatiaľ ho je však málo. Prístup k nemu majú nemocnice, kde je na jeho využitie často neskoro.

Juraj. Zlyhal niekto, keď sa ľudia nevedia dostať k lieku, ktorý im môže zachrániť zdravie a život a bol schválený pred mesiacom?  

Ešte 18. decembra sme uverejnili petíciu za včasnú a účinnú liečbu a prevenciu covidu, https://www.peticie.com/iadame_uinnu_ochranu_a_uinnu_liebu_covid-19
Zatiaľ ju podpísalo niečo cez 11 000 ľudí.

Jednou z jej troch požiadaviek je zabezpečenie dostupnosti Ivermectinu v slovenských lekárňach. Keď sme petíciu uverejnili, bolo na Slovensku oficiálne 1400 obetí covidu.

Kým sa Ivermectin pred pár dňami konečne zjavil, bolo na Slovensku oficiálne 6700 obetí covidu. Len od začiatku petície u nás na covid zbytočne zomrelo 5300 ľudí!

Po jeho nasadení začal polsedné dva dni klesať počet pacientov v slovenských nemocniciach a pokiaľ nedôjde k ďalšej sabotáži dovozu Ivermectinu, bude nasledovať aj pokles počtu mŕtvych v nemocniciach aj doma. Mňa zaujíma liečba a prežitie týchto ľudí – skutočných „obyčajných“ ľudí. Obyčajných otcov, matiek, bratov, sestier, priateľov, niekoho z nás.

Čo môžeme my, bežní ľudia, ale aj vláda urobiť, aby sme zastavili zomieranie a preplňovanie nemocníc? Písali ste mi niečo o fortifikácii potravín vitamínom D a o jeho podávaní všetkým zraniteľným (obéznym atď.) a o oficiálnom nasadení protokolov I-MASK a MATH v slovenskom zdravotníctve. Čo si pod tým predstaviť. Bolo by to riešenie a koľko percentuálne by to vedelo uchrániť ľudí, ako zastaviť zomieranie ľudí na covid?

Je treba, aby občania nepovolili v tlaku na vládu, inak je riziko, že sa Ivermectin z lekární „vyparí“ a znovu začnú zomierať kvantá ľudí. Čiže udržať dobité pozície, aby občania Slovenska neboli znovu odkázaní na Ivermectin pre dobytok alebo pašovaný z Egypta či Indie.

Ďalej treba slovenských lekárov vzdelávať o účinných postupoch liečby a profylaxie covidu, teda o protokoloch FLCCC známych ako I-MASK a MATH +. Oficiálna doktrína Matovičovej vlády vyvesená na webovej stránke https://www.health.gov.sk/Clanok?Hlavna-sprava-COVID-19 je ešte aj dnes, 25. februára 2021, stále tá istá ako na jeseň. Lekárom prikazuje ambulantne covid neliečiť a keď sú už v nemocniciach, pchať do nich neúčinný Remdesivir za 2100 eur!

Najlepší slovenskí lekári, či už intenzivisti, alebo obvoďáci, už – v podstate na vlastné riziko – protokoly MATH + a I-MASK používajú a dosahujú vynikajúce výsledky: odpájajú pacientov, ktorí by inak boli odsúdení na smrť, z ventilácií a úspešne liečia pacientov doma bez toho, aby museli ísť do nemocníc. Mnohí lekári ale tieto protokoly stále nepoznajú – a ešte viac je tých, ktorí sa boja liečiť lege artis – teda podľa umenia skutočnej lekárskej vedy. Namiesto toho liečia „lege corruptis“ – podľa skorumpovaných inštrukcií slovenskej vlády.

Tretia požiadavka petície je zabezpečiť, aby čo najviac ľudí malo dostatočne vysokú hladinu vitamínu D v krvi. Veda dnes spoľahlivo vie, že nedostatok vitamínu D výrazne oslabuje imunitu a zvyšuje chorobnosť aj úmrtnosť, a to aj na covid. Veda vie aj to, že počas zimy a skorej jari majú stovky miliónov Európanov nebezpečne nízke hladiny D, čo nás robí oslabenými na mnohé choroby vrátane covidu.

Inteligentná vláda by už na jeseň 2020 spustila program fortifikácie potravín vitamínom D tak, ako to už 20 rokov robia Fíni – stačilo odkopírovať fínske normy! Mohli sme mať fínsky počet obetí covidu – čiže desatinu z toho, koľko zahynulo Slovákov. Lenže čo s tými našimi obyčajnými (čiže priemernými – lebo čo iné je obyčajnosť ako priemernosť?), a s tými čo „myslia srdcom“ a nie mozgami?

Namiesto fortifikácie potravín super lacným vitamínom D, čo by vládu nestálo vôbec nič, nakúpili za stovky miliónov nezmyselných antigénových testov – a rozpútali v krajine peklo.

Čo a ako sa stalo, by vo fungujúcej demokracii a v právnom štáte bola téma pre vyšetrovateľov, prokurátorov a sudcov. Či tomu tak bude na Slovensku, alebo sa zodpovednosť za národný masaker uhrá do autu, ukáže až čas. Teraz potrebujeme ďalej tlačiť na to, aby sa aj u nás začali potraviny fortifikovať déčkom podľa fínskych noriem.

V tejto chvíli by to už ale nestačilo, takže je treba začať vitamín D podávať maximálnemu počtu ľudí aspoň v podobe tabletiek či kvapiek. V dávkach tisícov medzinárodných jednotiek IU – žiadne stovky, ako sú mnohí lekári naučení! Najmä starším a obéznym ľuďom ho treba podávať denne aj 5-6 000 IU, v niektorých prípadoch aj viac. Samozrejme, ideálne je poznať, akú mám v tejto chvíli sérovú hladinu D, čo väčšina ľudí ani netuší. Keby v tých mobilných centrách namiesto vŕtania sa ľuďom v nosoch stanovovali sérové D, bolo by to asi tak 1000-krát zmysluplnejšie.

A pozor, vo februári a v marci sú už v zraniteľne nízkej zóne aj mnohí mladí a štíhli. To je zásadný dôvod, prečo nám dnes ležia na JIS-kách a  na covid zomierajú aj štyridsiatnici či päťdesiatnici.

Veľa sa píše aj o lieku s označením EXO-CD24, ktorý, podľa informácií, bráni vzniku cytokínovej búrky v pľúcach (najčastejšia príčina úmrtia pacientov s ťažkým priebehom covidu) a má predbežne 96 %-nú účinnosť. Bude to cesta a koľko môžu trvať štúdie?

Tento izraelský liek sa stal mediálnou hviezdičkou, lebo novinári nechápu, ako sa z experimentálneho liečiva stáva skutočné. A tiež preto, že médiá ktoré celé dlhé mesiace nepísali o ničom inom ako o testovaní, vakcínach a lockdownoch, zrazu musia pripustiť, že covid je liečiteľná choroba! Lenže oni nemôžu svojim čitateľom povedať „ Sorry, zavádzali sme vás keď sme neinformovali o liečbe Ivermectinom, ani o liečbe vitamínom D a držali sme vás v omyle a v strachu z toho, že covid je neliečiteľné monštrum“.

Aby si zachovali tvár, začínajú teraz o liečbe písať práve cez informovanie o rozličných exotických liečivách, ako je toto. O tom písať môžu, lebo to sú novinky, a väčšina ich čitateľov nemá tušenie o tom, aká dlhá a zložitá je cesta od lieku, ktorý vyliečil 30 ľudí v pokuse, k bezpečnému liečivu, ktoré bez nežiadúcich účinkov vyliečilo stovky a stovky miliónov ľudí, akým je Ivermectin. O ňom začnú písať až o pár týždňov, keď už sa nebude dať ďalej mlčať a nevystačia s jeho spochybňovaním rozličnými karpatskými lekármi, lekárnikmi a vedcami. Pritom najmenej od leta 2020 svetová veda vie o mimoriadne vysokej účinnosti Ivermectinu aj vitamínu D v profylaxii a terapii covidu…

Postupne si ale aj čitatelia týchto médií zvyknú na novú paradigmu „Denníka X, Y, Z“, teda na tézu, že na covid sa nemusí zomrieť. Takto isto to bolo na jar – veď mnohé z tých istých médií sa v marci 2020 najviac obávali „zbytočnej paniky“ a šírili ľúbivé bludy o tom, že covid je „len taká chrípôčka“ a „po Veľkej noci bude po tom“. Boli „vedle jak ta bedle“ – ale ich čitatelia sú nenároční a mnohí si ani nevšimli, že ich obľúbené noviny šírili dezinformácie a potom o 180 stupňov otočili. Prešlo im to – a tak mnohé dezinformácie šíria a mnohé dôležité informácie taja alebo spochybňujú spokojne dodnes.

Rozhovor pripravila: Martina Valachová

Korektúra: Katarína Málková

Katarína Málková, jazyková korektorkaMáte firmu alebo projekt, kde potrebujete pomôcť s textami a korektúrami? Katarína Málková vám s nimi veľmi rada pomôže. Kontaktovať ju môžete tu: https://www.facebook.com/Corectus/ 

 

Mohlo by vás zaujímať…

Mohlo by vás zaujímať