fbpx
Ako začať podnikať po štyridsiatke?

Ako začať podnikať po štyridsiatke?

Začínate podnikať alebo ste rozbehli svoj biznis, ale potrebujete ho posunúť ďalej? Chcete získať nové informácie, kontakty, ale aj veľa inšpirácie pre vaše podnikanie či tvorbu reklamy na sociálnych sieťach? Bizniskonferencia v Bratislave je určená práve pre vás – začínajúcich, malých, či stredných podnikateľov, ktorí sa chcú dozvedieť niečo nové.

Pridajte sa už 22. novembra v Bratislave na event, ktorý je po nedávnej úspešnej Bizniskonferencii v Poprade už druhým podujatím tohto druhu organizovaným združením Akčné ženyBizniskonferencia je pre všetkých, ktorí chcú svoje podnikanie posunúť o krok vpred. Okrem bohatého celodenného programu prináša aj networking a večernú inšpiráciu.

Cieľom konferencie je obsiahnuť čo najviac praktických tém, ktoré pomôžu dosahovať stanovené podnikateľské ciele. Priamo na konferencii v Impact HUB v Bratislave bude možné odprezentovať seba a svoju prácu aj verejne do mikrofónu. “Chceme dodať ľuďom novú inšpiráciu a pomyselnú injekciu, vďaka ktorej budú mať opäť chuť na nové začiatky a pozitívne zmeny v živote,” dodáva organizátorka Martina Novotná.

Kvalitní spíkri a praktické workshopy počas dňa

O svoje vedomosti a praktické skúsenosti sa podelia majitelia úspešných firiem, marketéri a ľudia z praxe. Mnohí z nich si vybudovali svoje podnikanie “na zelenej lúke” a vo večernej časti sa podelia aj o svoje príbehy. Celý program je možné pozrieť si priamo na stránke eventu: https://www.bizniskonferencia.sk/bratislava/.

Program začína hneď ráno témou, o ktorej sa vela nehovorí: Sociálne podnikanie – ako na to? Ak sa venujete oblasti, ktorá je všobecne prospešná pre spoločnosť, je táto téma určená práve vám. Predstaví vám ju Jana Vlašičová a Richard Fekete.

Známy “rozbiehač” nápadov, Juraja Kováč prinesie prednášku – Ako si overiť životaschopnosť nápadu? Juraj Kováč sa venuje začínajúcim podnikateľom, ktorý si potrebujú overiť svoj nápad v praxi bez toho, aby museli investovať nemalé peniaze.

Známa Ivana Brutenič, vám povie, ako využiť stale atraktívnejšiu sociálnu sieť LinkedIn. Téma nesie názov LinkedIn: Top nástroj pre biznis.

Nevynecháme ani silnú sociálnu sieť Facebook. Zaoberať sa ním bude Simona Mištíková a vďaka nej sa dozviete množstvo informácii o tom, ako na firemný Facebook. Na konferencii privítame aj Martina Mažára, ktorý pre nás pripravuje tému: Najväčšie chyby na Facebooku, ktoré vás oberajú o klientov a stavia sa k Facebooku obchodnícky.

Najnovšími trendami na Instagrame sa bude zaoberať Martina Pálešová, ktorá prezradí, ako zvoliť vhodný content a stratégiu pri komunikácii. O jeho efektívnom využití povie viac Tamara Gončárová. Hlavným cieľom Instagramu pre podnikateľa je totiž to, aby jeho biznis rástol a prinášal zisk práve cez túto sieť.

Vďaka známemu marketérovi Oliverovi Jakubíkovi preberieme dopodrobna emailmarketing a jeho využitie. Dozviete sa všetko, čo potrebujete vedieť o tom, ako na atraktívny a úspešný email marketing?

Večer v znamení inšpirácie a talkshow

Večerná časť bude v znamení top podnikateliek a podnikateľov. Môžete sa tešíť na Dušana Plichtu – zakladateľa a CEO Powerlogy, úspešnej spoločnosti s funkčnými potravinami. Súčasťou bude aj power zážitkový catering. Štefan Kozák – majiteľ medzinárodnej agentúry Creative Pro vám okrem iného prezradí aj ako budovať podnikanie v zahraničí. National Sales Directorka Mary Kay – Stanislava Šeminská nám rozpovie svoj príbeh veľkého úspechu a Pavol Polgár – spoluzakladateľ úspešnej značky Typografia Plus nám okrem svojho príbehu prezradí aj či má v digitálnom svete tlač stále svoje miesto.

Expozóna, koučing a poradenstvo počas celého dňa

K dispozícii bude počas celého dňa aj malá expo zóna, líčenie a poradenstvo od Mary Kay, výstava vedomých obrazov  a koučingová zóna.

Skúsená koučka vám poradí v oblastiach:

  • Ľahšie prijímanie zmien, ktoré v spoločnosti prebiehajú
  • Zlepšenie schopnosti preberať za svoje rozhodnutia zodpovednosť.
  • Osvojenie si spôsobu vedenia, ktoré zvyšuje u členov tímu dôveru v ich vlastné
  • Efektívnejšie zameranie svojej energie na dosiahnutie cieľov.
  • Získanie nového uhlu pohľadu na problematické situácie.
  • Nachádzanie nových spôsobov riešenia vzniknutých konfliktov na pracovisku.

Lístky si zakúpite ešte pár dní priamo tu: https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/biznis-konferencia-bratislava/

Podporte knihu o tom, ako si budovať finančnú rezervu v predpredaji. Ďakujem. Martina Valachová