Jedna vec, ktorá vás delí od možnosti, ako vybudovať úspešnú firmu ako Dedoles. Jedna zásadná…

Ako vybudovať úspešnú značku typu Dedoles
Foto: Zuzana Gavulová alias GAVULKA

Ako vybudovať úspešnú značku typu Dedoles?

Niekedy vám ľudia vbehnú do života rýchlo a nepýtajú sa. Niekedy je to dobre. A niekedy sa vám to javí, ako zlá príučka. Možno to poznáte aj vy… Anka Sabolová a Naďa Kacera mi vbehli do života pred 4 rokmi a musím povedať, že sa z toho ohromne teším. A nielen po odbornej, ale aj po osobnej stránke. Baby, ktoré sa venujú stratégiám. Majú toho za sebou veľa a hovoria za ne činy. Ak sa pýtate, že ako vybudovať úspešnú značku typu Dedoles, nenechajte si ujsť náš rozhovor.

Dve dámy, ktoré už niekoľko rokov úspešne vedú firmu LEVOSPHERE sa aktuálne rozhodli pre niečo, čo je na našom trhu nevídané. Vyvinuli profi školenie, ktoré môže pomôcť aj vášmu podnikaniu alebo len plánovanému rozvoju značky pomôcť prepracovať sa k úspechu, ako zažívajú populárne škrečky…

Boli to totiž aj oni dve, ktoré stoja za tzv. NAKOPNUTÍM Dedolesu do novej éry.

Ako samé hovoria, nestoja síce za škrečkami, ale majiteľ firmy si v istom štádiu podnikania uvedomil, že potrebuje pohnúť firmu do ďalšieho obdobia. A za tým aj Anka s Naďou stoja.

Vy možno máte malú firmu. Alebo ani nechcete budovať kolos. Ale. Bez stratégie je až 50% firiem odsúdených na krach. A aj krachujú. Aj keď dnes doma háčkujete a predávate výrobky malému okruhu ľudí, tak sa vďaka stratégii môžete posunúť úplne inde.

Anka s Naďou robia dlhodobo podcast Marketing v praxi, ktorý je úplne zadarmo. Môže ho počúvať každý. Z podcastov vybrali zaujímavé časti a spracovali ich do knihy. Ich skúsenosti si teda môžete navnímať zadarmo. Alebo za cenu knihy, ktorá je práve v predpredaji.

Máte svoju nástenku snov?

Ak chcete rozvíjať svoje podnikanie alebo značku naozaj vážne, a tak, aby raz vaše podnikanie zaplatilo všetko, čo máte na nástenke snov, odporúčam vypočuť si rozhovor. Hovoríme v ňom veľa aj o konkrétnych príkladoch, ale aj o školení, ktoré baby vyvinuli.

Školenie, o ktorom sa v rozhovore bavíme stojí 650€. Zdá sa vám to veľa? Ak si rozhovor vypočujete, tak pochopíte, že je to to najmenej, čo vás bude možno deliť od úspechu a neskončíte v krachu. A to sa oplatí…

Vypočujte si celý rozhovor a možno vám to zmení život…

Pozn. Pre vypočutie epizódy stlačte PLAY a ste v deji : – ). Ak počúvate na telefóne mimo podcastovú platformu priamo v článku, musíte si nastaviť DISPLAY a JAS na zhasnutie nikdy… Inak vám zvuk po chvíli vypne…

Máme pre vás aj kód kupónu, ktorý môžete využiť. Je v hodnote 65€ (10% z ceny školenia) Heslo znie: Magazin40plus. Získate tak školenie za 585€.

Anky a Nadi som sa pýtala aj:

  • Prečo väčšina firiem do 2 rokov skrachuje? Je to tým, že nemajú stratégiu a idú iba pokus omyl?
  • Dnes sa ľudia spoliehajú, že mnohé veci, hlavne v oblasti marketingu dostávajú zadarmo. Dá sa budovať značka spôsobom pokus omyl na základe ZADARMO informácií?
  • Vytvoriť značku, ktorá bude zapamätateľná je snom každého podnikateľa. Existuje na to postup, ktorý, keď človek dodrží, neexistuje, že nebude úspešný?
  • Čo by musela malá firma urobiť ak by chcela vybudovať ďalší Dedoles alebo Cocacolu? Dá sa to vôbec?
  • Vaše školenie je postavené na presných krokoch a videách. Keď si to človek pozrie, tak bude vedieť presne čo má robiť?
  • Viete garantovať, že ak človek nasleduje vaše rady, tak istotne má zaručený úspech bez ohľadu na odvetvie?
  • Akože nemusí byť z neho zrovna milionár, ale bude mať slušný život? Kde robia ľudia v oblasti stavania značky najväčšiu chybu?
  • Vaše školenie stojí 650€. Dnes je veľa ľudí zvyknutých, že školenia sú buď zadarmo, alebo stoja pár desiatok eur. V čom je vaše školenie iné? Predajte sa poslucháčom…

Ak sa vám rozhovor páčil a rozmýšľate zistiť viac, kliknite sem: ŠKOLENIE A KUPON

(kupón je platný do 30.09.2021)

Ak máte tipy na témy a hostí, napíšte mi na mail valachova@40plus.sk

Podcast ODZNOVA – Praktický sprievodca životom nájdete aj na nasledovných platformách:

SPOTIFY

APPLEPODCAST

GOOGLEPODCAST

OVERCAST

RADIO PUBLIC

ANCHOR FM

PODBEAN

ĎAKUJEM

Krásne dni a zostaňte nám verní!

Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať