fbpx
Ako sa obliekať v second hand
Domov / FOCUS / Ako sa obliekať v second hand obchode a pomáhať

Ako sa obliekať v second hand obchode a pomáhať

Každý z nás občas potrebuje pomoc. A určite sme už všetci niekomu pomohli. Je to v nás, je to ľudské. A niekedy môžete tým, že pomôžete dokonca získať.

Vedeli ste, že vždy v posledný štvrtok v mesiaci sa v našom meste (Dom Quo Vadis na Hurbanovom námestí v Bratisleve )koná DOBROqvBAZÁR? Akcia, kde môžete darovať svoje oblečenie, ktoré už nemá miesto vo Vašom šatníku. Alebo si tú skriňu naopak doplniť o niečo nové. A určiť si pritom cenu.

Vďaka Vášmu darovanému oblečeniu a nákupom, môže  Dom Quo Vadis pomôcť overenej vybranej rodine, ktorá sa ocitla v zlej životnej situácii.

V najbližšom DobroQVBazári Vás navyše čaká aj blogerka Erika.

Nebude tam náhodou, príde sa s Vami porozprávať o obliekaní v second handoch.

Ona sama tam nakupuje už takmer 10 rokov. Ak teda chcete vedieť ako si v sekáčoch vyberať, na čo sa zamerať a čomu sa naopak vyhnúť, či ako si vybudovať ten svoj štýl, teší sa na Vás.

Lebo štýl neurčuje móda, trendy ani cena. Omnoho dôležitejšie sú fantázia, chuť skúšať a odvaha ísť svojou cestou.

Ak teda chcete vedieť a vidieť, že Štýl nemá cenovku, čaká Vás už 28. 11. 2019 o 18.00 v Dom Quo Vadis na Hurbanovom námestí.

Všetky podrobnosti sa dozviete tu :

https://www.domquovadis.sk/sk/udalost/dobroqvbazar-s-blogerkou-erikou

Príďte podporiť dobrú myšlienku a ako bonus si odnesiete dobré tipy na svoje nákupy.

Príďte sa poradiť...

Ako môže potravinová diagnostika a zmena stravy pomôcť vášmu zdraviu? Viete, že aj drobné úpravy v strave vám vedia výrazne uľaviť od problémov?

Často si myslíme, že nám škodia tuky či cukry a obmedzujeme ich v našej strave. Ale čo ak problémy s trávením nám spôsobujú úplne obyčajné potraviny, ktoré však iným nemusia škodiť?

Mohlo by vás zaujímať...

Ako si nájsť prácu svojich snov?

Katarína Knežová pracovala vo finančnej sfére a v korporácii na vyšších pozíciách. Napriek tomu, že väčšine národa by sa mohlo zdať, že z takejto práce sa neodchádza, Katrína to cítila inak. A rozhodla…

Numerológia a pohľad na vzťahy a život

Každý máme svoju cestu a nie je totožná s cestou iných ľudí,  aj keď sa nám  možno naša  nepáči a radšej by sme kráčali inou. Preto najprv spoznajme pomocou čísel  tú svoju, aby…

Manžel ju oklamal fiktívnym manželstvom.

Priznám sa, že často som prekračovala svoje limity, aby som zachránila holú existenciu a strechu nad hlavou sebe a svojim deťom. Opúšťala som ich nedobrovoľne a odchádzala od nich s…