fbpx
Ako sa obliekať v second hand

Ako sa obliekať v second hand obchode a pomáhať

Každý z nás občas potrebuje pomoc. A určite sme už všetci niekomu pomohli. Je to v nás, je to ľudské. A niekedy môžete tým, že pomôžete dokonca získať.

Vedeli ste, že vždy v posledný štvrtok v mesiaci sa v našom meste (Dom Quo Vadis na Hurbanovom námestí v Bratisleve )koná DOBROqvBAZÁR? Akcia, kde môžete darovať svoje oblečenie, ktoré už nemá miesto vo Vašom šatníku. Alebo si tú skriňu naopak doplniť o niečo nové. A určiť si pritom cenu.

Vďaka Vášmu darovanému oblečeniu a nákupom, môže  Dom Quo Vadis pomôcť overenej vybranej rodine, ktorá sa ocitla v zlej životnej situácii.

V najbližšom DobroQVBazári Vás navyše čaká aj blogerka Erika.

Nebude tam náhodou, príde sa s Vami porozprávať o obliekaní v second handoch.

Ona sama tam nakupuje už takmer 10 rokov. Ak teda chcete vedieť ako si v sekáčoch vyberať, na čo sa zamerať a čomu sa naopak vyhnúť, či ako si vybudovať ten svoj štýl, teší sa na Vás.

Lebo štýl neurčuje móda, trendy ani cena. Omnoho dôležitejšie sú fantázia, chuť skúšať a odvaha ísť svojou cestou.

Ak teda chcete vedieť a vidieť, že Štýl nemá cenovku, čaká Vás už 28. 11. 2019 o 18.00 v Dom Quo Vadis na Hurbanovom námestí.

Všetky podrobnosti sa dozviete tu :

https://www.domquovadis.sk/sk/udalost/dobroqvbazar-s-blogerkou-erikou

Príďte podporiť dobrú myšlienku a ako bonus si odnesiete dobré tipy na svoje nákupy.

Príďte sa poradiť...

Ako môže potravinová diagnostika a zmena stravy pomôcť vášmu zdraviu? Viete, že aj drobné úpravy v strave vám vedia výrazne uľaviť od problémov?

Často si myslíme, že nám škodia tuky či cukry a obmedzujeme ich v našej strave. Ale čo ak problémy s trávením nám spôsobujú úplne obyčajné potraviny, ktoré však iným nemusia škodiť?

Mohlo by vás zaujímať...

Mohlo by vás zaujímať