fbpx
Ako pripraviť deti na prijímačky v dobe korony

Ako pripraviť deti na prijímačky v dobe korony a ako sa učiť jazyk aj v dospelosti a vyhnúť sa alzheimeru? Aj keď ste večný začiatočník?

Erika Rapavá je inšpiratívna žena. Nielen, že má štyri deti, ale pred pár rokmi musela čeliť výzve, keď manžel a syn ochoreli a diagnóza bola vážna.

Vtedy sa rozhodla, že začne podnikať. Na overenom koncepte BRAINY otvorila školu so 6 lektormi. Dnes má 23 lektorov a viac ako 350 žiakov.

Navyše, veľmi efektívne sa venujú aj doučovaniu v oblasti klasických predmetov – príprava na prijímacie pohovory najmä v čase korony môže byť pre mnohých totiž kľúčová.

Pozývam vás vypočuť si rozhovor, ktorý vám vysvetlí:

Vaše uši vám v 15 rokoch vypnú. Aby pri učení spolupracovali, treba ich neustále trénovať. Prečo a ako zapojiť vaše uši do učiaceho procesu?

Prečo je počúvanie podcastov osožné a ako sa vyhnúť alzheimeru vďaka učeniu

Prečo je fajn, že nová generácia detí je tzv. slúchatková

Či a prečo sa oplatí začať učiť cudzí jazyk aj v dospelosti a ako na to, aby vám to išlo…

Ako pripraviť deti na prijímačky v dobe korony

Heslo školy je POĎ – a je miestom, kde sa stretávajú celé rodiny (hoc aktuálne v online…). A dozviete sa aj to, že škola Brainy Jam je zároveň komunitným centrom. Rodičia a deti sa vzájomne inšpirujú a spolupracujú.

Pozn. Pre vypočutie stlačte PLAY a ste v deji : – ). (Ak počúvate na telefóne mimo podcastovú platformu priamo v článku, musíte si nastaviť DISPLAY a JAS na zhasnutie nikdy… Inak vám zvuk po chvíli vypne…)

Ak vás rozhovor zaujal, napíšte Erike Rapavej a zistite viac. Jej škola už totiž pôsobí celoplošne vďaka systému, ktorý nastavili, nie lokálne.

Na leto chystá opäť tábory pre deti a POZOR, ak to bude možné, aj pre dospelých do Toskánska – kde sa spojí príjemné s užitočným…

www.jazykovaskolatrnava.sk

Ak chcete nechať odkaz alebo komentár, KLIK – https://www.facebook.com/40plus.sk/posts/1369416400058582

Podcast ODZNOVA – Praktický sprievodca životom nájdete aj na nasledovných platformách:

SPOTIFY

APPLEPODCAST

GOOGLEPODCAST

OVERCAST

RADIO PUBLIC

ANCHOR FM

PODBEAN

Páčia sa vám naše podcasty?

Zdieľajte ich s vašimi priateľmi a prípadne mi pošlite tip!

Martina Valachová

Podporte knihu o tom, ako si budovať finančnú rezervu v predpredaji. Ďakujem. Martina Valachová