Ako nadviazať kontakty, keď ste introvert?
FOTO: František Bodnár

Ako nadviazať kontakty, keď ste introvert?

Možno to poznáte. Prídete do spoločnosti a v duchu závidíte extrovertom, ako ľahko nadväzujú kontakty. Ako s ľahkosťou konverzujú. Aj preto sme sa začali venovať networkingovým stretnutiam, ktoré sa podobajú „datingu“.

Nie, nejde o rande

Speed Networking vám umožní predstaviť váš projekt a zároveň nájsť prepojenie s ďalšími ľuďmi z biznisu. Podujatie je moderované a celý čas profesionálne riadené. Každý účastník má rovnako a presne stanovený čas na verejnú prezentáciu a neskôr na komunikáciu one-to-one.

Ak ste teda introvert alebo máte problém s vystupovaním na verejnosti, na tomto type podujatia sa nielenže elegantne zoznámite s novými ľuďmi, ale naučíte sa aj efektívne komunikovať vašu firmu alebo projekt počas 90 sekúnd.

Na podujatí sa tiež dozviete veľa informácií – pretože každý zo speed networkingov sa nesie v znamení konkrétnej témy.

Čo hovoria ľudia, ktorí sa už Speed networkingu zúčastnili?

Patrik Cvengroš, správca IT sietí 

Prvý krát sa mi Speed networking zdal trochu nudný. Stále každému hovoriť to isté.  No teraz je pre mňa toto podujatie výzvou. Každému opíšem a vysvetlím svoje podnikanie presne podľa jeho požiadaviek, ako ideálnemu zákazníkovi. Môj recept je jednoduchý. Najprv si každého vypočujem.  Speed Networking je aj výborný tréning, ako efektívne v krátkom čase povedať o sebe to najpodstatnejšie.

Martin Biskupič, mediátor
Akčný Speed Networking bol nielen o dobrej atmosfére a zaujímavom programe, ale najmä o kvalitných kontaktoch. Mnohonásobne predčil očakávania.

Jasna Opavská, interiérová dizajnérka

Podujatia Akčný Speed Networking som sa zúčastnila v júni a musím povedať, že to bolo nielen akčné, ale aj prínosné na rozšírenie portfólia možných klientov. Zaoberám sa interiérovým dizajnom, ale išlo mi o prezentáciu výroby našich sedačiek a postelí. Podujatie odporúčam najmä ľuďom, ktorí chcú nadviazať nové kontakty pre svoje podnikanie a projekty. Najmä na ich rozbeh.

Ako nadviazať kontakty, keď ste introvert?

Ak sa potrebujete prepájať a nájsť nové partnerstvá, tak už  24.10.2019 budete mať príležitosť zúčastniť sa ďalšieho Speedu. Tentokrát v Paralelnej Polis. Podujatie organizuje 40plus spolu s Akčnými ženami. Viac informácií TU

Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať