fbpx

Ako by mala vyzerať moderne zariadená obývačka ?

Ako by mala vyzerať moderne zariadená obývačkaAko by mala vyzerať moderne zariadená obývačka ?

Obývačka je pre nás miestnosťou, kde sa môžeme všetci stretávať, a tak je prirodzené, že v nej chceme vytvoriť rodinnú a harmonickú atmosféru. Moderná obývacia miestnosť by mala byť v prvom rade vzdušná, minimalistická bez zbytočných kusov nábytku navyše, ktoré by mohli zaberať veľkú časť miesta.

Vybavenie modernej obývačky

Okrem klasického nábytku, ako je sedacia súprava, taburetky, pohovka alebo konferenčný stolík budete potrebovať aj bytové dekorácie, ktoré dodajú celému priestoru energiu a dobrú náladu. Bytové dekorácie nevidíme len na stenách, ale aj priamo na nábytku. V modernej a minimalistickej obývačke by vám nemali chýbať dekoratívne vázy alebo veselé obrazy.

Pohodlná sedačka

Aby ste obývačke pridali komfort a pohodlie, tak si musíte vybrať kvalitné sedacie súpravy. Zohľadnite najmä kvalitu materiálu, pohodlnosť a veľkosť, ktoré sú kľúčové pre vhodnú sedačku. Neexistuje žiadne pravidlo, ako by mala obývačka vyzerať, pokojne môžete priestor prepojiť s kuchyňou a jedálňou.

Trendy v obývačke:

– Nebojte sa farieb, populárne sú najmä rôzne odtiene prírodných farieb a teplých odtieňov, ktoré môžeme vidieť na nábytku alebo stenách.

– Ak si vyberáte obývaciu stenu, tak si všímajte detaily, ako sú závesné skrinky alebo stojace skrine, ktoré budete v obývačke potrebovať.

– V priestore by nemal chýbať ani televízny stolík, avšak pri nedostatku miesta by ste si mohli televízor namontovať rovno na stenu.

Moderná obývačka si zaslúži viac než len veľkú sedaciu súpravu, pohovku alebo kreslá. Nezabúdajte na interiérový štýl a doplnky, ktoré dotvoria atmosféru alebo pridajú priestoru energiu. Rozhodne venujte pozornosť aj výberu sedacej súpravy, pretože na trhu je veľa rôznych druhov, vybrať si tak môžu aj náročnejší zákazníci. Podstatná je farba, tvar a kvalita samotného materiálu.

-Infoservis-

Zdroj obrázku: Photographee.eu / Shutterstock.com

Mohlo by vás zaujímať