fbpx
Ako bude vyzerať rok 2021 a pandémia
Foto: Milan Lahučký

Koľko mesiacov ešte budeme doma kvôli korone a skrachuje ekonomika? Toto hovoria čísla…

Katka Čičmancová sa už viac ako 20 rokov zaoberá číslami, počítaním. Skrátka, numerológiou. Možno si poviete, že na čísla sa nedá spoľahnúť a keby tomu ľudia verili, tak by sa vedeli zachovať v každej situácii rozumne. Mohli by si to vypočítať. Čo všetko vám vedia čísla povedať a či sa to dá naučiť a zaviesť do života, aby ste viedli plnší osobný, ale aj kariérny život? Aj na to som sa Katky spýtala v rozhovore…

Katka, ja som pozerala vaše video z roku 2019, kde ste, okrem iného, predpovedali na rok 2020 krach alebo veľké problémy zdravotníctva. To sa dalo naozaj z čísiel vyčítať?

Áno, je veľa vecí, ktoré sa dajú z čísel vypočítať a predikovať. Veď celý náš vesmír je založený na číslach, rytmoch a cykloch, bez toho, že by sme si to uvedomovali. O tom sú presvedčení hlavne muži, keď prídu na numerologickú konzultáciu. Ich bežná veta je: „Čísla nepustia.“ (video nájdete na konci článku).

Zaoberáte sa numerológiou. Niektorí ľudia to neuznávajú, ale asi je viac takých, ktorí prišli na to, že niečo na tých číslach bude.

Ľudia sa často obracajú na čísla, keď už sú bezradní. Ja sama som pred vyše 20. rokmi hľadala odpoveď vo vtedy pre mňa v neznámej oblasti. A práve prostredníctvom numerológie som dostala mnohé odpovede. Zmenilo sa mi vtedy hlavne vnímanie života. Zrazu som sa na veci a situácie začala pozerať ináč a aj k ľuďom vo svojom okolí som začala mať iný prístup, lebo som začala rozumieť ich postoju a správaniu. Numerológia krásne otvára nový obzor, ako vnímať a chápať človeka.

Častokrát chceme od ľudí, aby riešili nejakú situáciu, ale oni to jednoducho nezvládajú a nechápu. Tak sa potom o pomoc musíme obrátiť inde alebo si poradiť sami. To sa týka nielen ľudí vo vzťahoch, ale aj rôznych životných situácií a udalostí. Z konkrétneho dátumu sa dajú rozkódovať schopnosti človeka, jeho životné smerovanie, na čo sa hodí, čo by mal študovať, na čo sa zamerať, aká je jeho životná úloha a poslanie.

Cez čísla krásne vieme správne uchopiť aj výchovu detí už od malička. Aj v tom nám čísla vedia byť veľmi nápomocné. Vieme sa aj pozrieť na mnohé udalosti a predvídať ich vývoj.

Budeme ešte dlho izolovaní? Ako vyzerá podľa vás rok 2021?

Čo sa týka aktuálnej situácie – izolovania, povedala by som, do konca apríla. Máj už má pre nás nové výzvy a situácie, ktoré nebudú jednoduché, lebo veci sa dajú rýchlo do pohybu. Dá sa povedať, že kým v roku 2020 sme sedeli a čakali, v roku 2021 sa nudiť nebudeme. Situácia sa začne zaujímavo kryštalizovať od nástupu nového lunárneho – čínskeho kalendárneho roku (11. 2.), kedy sa začne prejavovať dopad roku 2020.

Druhá polovica roku 2021 prinesie veľké zmeny a nečakané zvraty v oblasti financií a bankovníctva. Bude s tým súvisieť aj zavedenie novej virtuálnej meny do systému. Myslím, že v tejto oblasti budú zmeny veľmi veľké.

Môže sa aj bežný človek naučiť orientovať sa v numerológii tak, aby si vedel pomôcť v istých situáciách v živote?

Určite áno a boli by ste veľmi prekvapená. Viete, v škole nás učili čítať, písať, rátať. Celý systém vzdelávania bol založený na racionálnom vnímaní života, teda na fyzickej úrovni. Aby v systéme a v našej duši bola rovnováha, musíme sa na veci a situácie v živote pozerať aj z hľadiska duchovného (nehmotného). Numerológia odhaľuje (vyjadruje) čísla zo stránky kvalitatívnej. Čísla majú svoju dušu, svoju reč, a to učím ľudí práve v škole NUMERO.

Málokto vie, že čísla v sebe skrývajú aj mužský a ženský náboj, bez ohľadu na pohlavie jedinca, ktorého analyzujeme. Podľa toho sa človek aj správa, vystupuje a koná. Je rýchly alebo pomalý.

Nie je to potom také trošku veštenie?

V mojom ponímaní je numerológia veda, ktorá sa dá študovať donekonečna a jej poznaním si výrazne môžeme vylepšiť život. Je veľmi veľa odvetví a druhov numerológie. Ja sama pri svojej 20-ročnej praxi stále prichádzam na niečo nové, a to som sa venovala len západnému typu numerológie a veľa vecí ešte neviem. Už druhý rok si prehlbujem poznatky z východnej numerológie, štúdiom priamo v ruskej škole, ktorá má oblasti ako je tarotová numerológia, karmická, grafická a zdravotná.

Ako bude vyzerať rok 2021 a pandémia
Foto: Milan Lahučký

Mnohé tieto odvetvia majú korene v čínskej numerológii. Pri ponorení sa do čísel stále objavujete nové možnosti výpočtov a učíte sa nové vzorce, ktoré človeku dávajú jednoduchú odpoveď ako zo súčasnosti, tak z dávnej minulosti. Teda hľadá príčiny a dáva riešenia, prečo sa človeku určité veci dejú a čo musí v živote zmeniť, prepracovať, aby napravil svoje chyby z dávnej minulosti.

Nie je mojím cieľom nikoho presviedčať, ani nikomu nič dokazovať. Človek sa musí presvedčiť sám, že čísla fungujú aj ináč, ako nás učili v škole. Zistí to iba vtedy, keď ich začne postupne odkrývať. Mojím ocenením je kladná spätná väzba na moju školu a rozrastajúci sa počet spokojných klientov a poslucháčov. Numerológia nie je pre mňa len koníček, ale je to 20-ročná práca, ktorá sa mi stala obživou a súčasťou života.

Nezabije to v človeku intuíciu?

Nie, práve naopak, pomáha ju rozvíjať. Matematické výpočty robíme síce na racionálnej úrovni, ale do čítania samotného výsledku potrebujeme zapojiť aj intuíciu, aby sme z nich vycítili napríklad, čo je u človeka rozvinuté a čo mohlo byť výchovou alebo systémom potlačené. Tu ľudia začínajú práve viac pracovať s pravou mozgovou hemisférou, aby odhalili kvalitu a talent človeka ukrytý v číslach. Základom tejto teórie je v prvom rade pochopiť seba samého, lebo len cez seba dokážeme pochopiť druhých a vážiť si ich takých, akí sú.

Vďaka numerológii si vieme dokonca otypovať aj nového kolegu v práci? Takýto nástroj asi personalisti nepoužívajú… či?

Áno, numerológia môže byť veľmi dobrý nástroj, ako odhaliť potenciál a dynamiku človeka. Sú súkromné firmy, ktoré numerologické služby využívajú. Z radov mojich poslucháčov mám aj personalistov, ktorí numerologické poznatky zaradili do svojej praxe a pochvaľujú si, že im to pomáha.

Dobre, a ak by som sa to chcela naučiť, prípadne to zaujme čitateľov, aký je postup?

Súčasná doba priniesla veľa zložitých a náročných situácii, ale priniesla aj možnosť rastu a posunu v hľadaní nových spôsobov uplatnenia sa a sebarealizácie. Táto situácia mi pomohla začať učiť online a teraz, 17. februára, to bude už moja 4. škola, ktorú prezentujem týmto spôsobom. Je to obrovská výhoda aj pre mimobratislavských a zahraničných poslucháčov, lebo sa môžu do tohto programu zapojiť z miesta svojho bydliska.

Od septembra bude nová štruktúra kurzov zameraná na deti „Ako myslí a cíti vaše dieťa“, ktorá je určená pre rodičov, aby správne vnímali a podchytili svoje deti a podporovali v nich skryté talenty. Rozpracované sú aj ďalšie kurzy.

Postup na prihlásenie sa je úplne jednoduchý. Záujemci sa môžu prihlásiť cez webovú stránku: http://www.numero.sk/aktualne-kurzy.php?menu=2, alebo priamo napísať na numero@numero.sk a zadať meno, priezvisko, dátum narodenia a tel. číslo.

Ako dlho bude trvať, než si numerológiu zautomatizujem a budem ju vedieť používať?

Samozrejme, vždy to závisí od toho, ako to človeka „chytí“ a ako sa ponorí do tých čísel. Tento aktuálny kurz má 36 aktívne využitých hodín v 12 online stretnutiach po 3 hodiny. Poslucháči sa zvyknú už na 4.-5. hodine vyjadrovať v číslach a niektoré svoje vlastnosti prirodzene pretavujú do čísel alebo odôvodňujú v číslach. Na konci kurzu už vedome ináč vnímajú seba a svoje okolie, ináč sa správajú a v rôznych situáciách zaujímajú iný postoj, ako im bol vlastný. Dovolím si povedať, že stávajú sa lepšími, vnímavejšími k sebe a svojmu okoliu.

Priatelia, ak vás rozhovor zaujal a chcete si vyskúšať zaviesť numerológiu do života, hláste sa u Katky tu: www.numero.sk. Na februárový kurz má ešte tri posledné miesta.

FB   https://www.facebook.com/numero.sk

VIDEO – december 2019 s výpočtami pre rok 2020

Rozhovor pripravila: Martina Valachová

Korektúra: Katarína Málková

Katarína Málková, jazyková korektorkaMáte firmu alebo projekt, kde potrebujete pomôcť s textami a korektúrami? Katarína Málková vám s nimi veľmi rada pomôže. Kontaktovať ju môžete tu: https://www.facebook.com/Corectus/

 

Podporte knihu o tom, ako si budovať finančnú rezervu v predpredaji. Ďakujem. Martina Valachová