fbpx
Krytie strát peniazmi z EÚ kvôli korone

Aj Adela Vinczeová je NONSTOP testovaná a napriek negatívnym testom pravdepodobne nakazila svojho otca… Nepreceňujme výsledky testu!

Spoločnosť sa rozdeľuje. Ľudia sú nervózni. Každý máme svoj a iný názor. Je veľa vecí, ktoré nás rozdeľujú. Teraz je však treba hľadať priestor na spájanie. Ale s rozumom.

Aj Adela Vinczeová je NONSTOP testovaná a napriek negatívnym testom pravdepodobne nakazila svojho otca… Nepreceňujme výsledky testu!

Vyzerá to, že nás čaká ďalšie testovanie. 

Čo sa dá od plošného testovania očakávať? Všetci už vieme, že výsledky antigénových testov nie sú presné. Oni sú totiž určené na niečo úplne iné, ako je celoplošné testovanie. Nie, nevyštudovala som cez noc za odborníka na testovanie, ale čítam články a vyjadrenia odborníkov. A tie sú dosť jednoznačné.

Najhoršie na celom je to, že mnohí ľudia si myslia, že keď majú negatívny test, tak sú safe. Ale nie sú. Najviac nakazených a mŕtvych máme na Slovensku práve po celoplošnom testovaní. Bola som od začiatku odporcom tohto testovania, pretože mi to nedávalo žiaden zmysel. Pretože odborníci už vtedy hovorili, že antigénové testovanie nie je vhodné na plošné testovanie. Nik samozrejme tento hlas nepočúval. Našli sa tisíce dobrovoľníkov a išli pomáhať. Išli preto, že na konci mali byť NORMÁLNE VIANOCE:

Neviem aké Vianoce ste mali vy. Naše boli celkom pekné. Ale presne viem, čo bolo myslené slovom NORMÁLNE.

Ako už všetci vieme, nekonali sa. 

Nejdem kritizovať našich vládnych činiteľov. Nemá to zmysel. Môj hlas zanikne medzi ďalšími, ktorí si myslia to isté. Alebo mi niekto napíše, že sa nemám vyjadrovať, lebo moja agenda je 40plus. A bodka…

To čo chcem napísať je nasledovné: Keď sa otestujete a získate ďalší MODRÝ CERTIFIKÁT, nezabudnite, že ten nič neznamená.

Jednoducho NIČ.

Ak vám vyjde, že ste negatívni, neznamená to, že ste negatívni.

Sme jediná krajina na svete, ktorá to takto robí. Testovanie má význam v ohniskách.

Neviem kde a prečo táto závislosť na testovaní vznikla. Nechápem, ako to je možné. Ale závislosť na testovaní je tu. A zatiaľ na túto závislosť asi nie je liek… Sama som zvedavá, kam to zájde.

Očkovanie je pomalé, vieme že niektorí sa predbehli, mnohí sa nechcú očkovať a čakajú. Na niektorých miestach sa vyhadzujú vakcíny, pretože sa po rozmrazení nestihnú minúť. Žijeme v takej divnej bubline a jediné, čo nás môže zachrániť, je zdravý sedliacky rozum. 

Na to, aby ste sa mohli hýbať, budete opäť potrebovať MODRÝ CERTIFIKÁT.

Nezabudnite, že nič neznamená. Že je to len papier, aby ste mohli ísť do práce alebo do obchodu. R-O-R je potrebné dodržiať neustále. Pretože posledné testovanie mnohých doviedlo do falošného presvedčenia, že sú negatívni. No a presne odvtedy platí, že čísla nám dramaticky stúpli.

Držme si klobúky. Teda takto. Držme si rúška…

Martina Valachová

 

Modrý certifikát je demagógia

 

Podporte knihu o tom, ako si budovať finančnú rezervu v predpredaji. Ďakujem. Martina Valachová