Adrenalín. Stimulujúce nakopnutie všedného života

Adrenalín. Stimulujúce nakopnutie všedného života

Adrenalínové darčeky sú dnes žiadanejšie ako kedykoľvek predtým. A ak sa pozriete na životy našich predkov, ktorých gény v nás stále driemu, pochopíte prečo. Obrovské jaskynné medvede a šabľozubé tigre blokovali cestu lovcom a mohutné mamuty sa bránili skôr, ako ich človek stihol napadnúť. Žiadne porovnanie s naším každodenným životom súčasnosti! Aj keď doba nie je ľahká a dejú sa rôzne zlé veci. Adrenalín sa z nášho života vytratil.

Najnebezpečnejšie, čo nás cestou do práce väčšinou stretne, je dvojnohý kamarát so psom, kde ten dvojnohý často „šteká“ viac ako ten druhý. Ísť do supermarketu nám prináša nanajvýš šarvátku so starou pani, ktorá nám trhá mrazené mäso z rúk.

Ak porovnáte rôzne životné štýly, môžete jasne vidieť, že stimulujúce nakopnutia z nášho každodenného života zmizli. Existuje ale veľmi jednoduché riešenie. Ako kompenzácia je veľmi dobrý nápad adrenalínový darček!

Darujte vyhliadkový let lietadlom

Jedným z dobrých nápadov na adrenalínový darček je nádherný vyhliadkový let lietadlom. Vzniesť sa do výšin a pozorovať svet z vtáčej perspektívy je na nezaplatenie. O to viac, ak vás pritom neruší množstvo pasažierov ako pri klasickom charterovom lete.

Na vyhliadkový let lietadlom sa používajú lietadlá, ktoré v minulosti slúžili vyššie postaveným ľuďom ako vzdušný taxík. Ich komfort, pohodlie a adrenalín si však dnes už môže dovoliť každý. So skúseným inštruktorom bude spoznávanie sveta v oblakoch pre milovanú osobu tým najlepším darčekom.

Odkiaľ pochádza túžba po adrenalíne?

Ako sme spomínali v úvode. Verte či nie, naša adrenalínová závislosť siaha až do doby kamennej. To, čo so sebou priniesol ťažký život, dnes väčšine „normálnych“ dvojnožcov chýba, no potreba toho je v nás hlboko zakorenená. Takže si môžete byť istí, že s tipom na adrenalínový darček dokážete urobiť pre svoje najbližšie okolie naozaj niečo dobré!

Skvelý životabudič

Naše životy sa stali nudnými a každodenný stres už ani zďaleka nestačí na nakopnutie života. Správny adrenalínový darček ale dokáže zázraky a zmení váš život k lepšiemu. Bezpečná a pritom vzrušujúca udalosť je v niektorých situáciách skvelý životabudič. Preto, ak máte vo svojom okolí niekoho, komu chcete týmto spôsobom urobiť radosť, okrem moderných párty doplnkov na plánovanú oslavu nepodceňujte ani voľbu vhodného daru.

Zdroj obrázka: frank_peters/Shutterstock.com

Mohlo by vás zaujímať