fbpx

7 dní k pokožke bez vrások

Testovala som pre vás prípravok, ktorý zotaví vašu tvár už za sedem dní. Ak sa chystáte na plesovú sezónu a potrebujete sa dať rýchlo do poriadku, tak tento test vám možno dá odpoveď ako na to.

Kliniku ENVY poznám z vlastných skúseností. Osvedčila sa mi pri riešení rôznych zdravotných a drobných estetických problémov. Okrem služieb má značka ENVY aj vlastnú kozmetiku, ktorá je účinná a pomáha udržiavať pokožku vo forme. Ja to kombinujem aj s tvárovou gymnastikou a musím povedať, že výsledky ma tešia.

Keďže sa blíži plesová sezóna, povedala som si, že sa popýtam na nejaký menší zázrak, ktorý by ma vzpružil. Nuž a prišiel návrh otestovať sedemdňovú kúru. Ja som ju nazvala 7 dní k pokožke bez vrások.

7 dní k pokožke bez vrások Balenie 7 ampuliek

Línia Antiaging totiž účinne rieši problémy pokožky, na ktorej sa prejavujú prvé známky starnutia, mimické vrásky na čele a v okolí očí. Čelo sa snažím nepoužívať už od 18 rokov, keď som si povedala, že vyskúšam takzvaný mentálny botox.

Som tým známa – aj keď mnohí, ktorí ma nepoznajú od mladosti si myslia, že mám v čele botox. No nemám. Keďže sa ale usmievam dosť často, zistila som, že ampulky sú výborné riešenie. Prípravok sa veľmi rýchlo vstrebáva do pokožky. Pomáha preto vyplniť, vyhladzovať a intenzívne vypínať pleť práve v okolí úst a očí. A na čele istotne tiež.

Prišlo prvé ráno

Keď prišlo prvé ráno, tešila som sa. Veď ktorá z nás sa neteší, keď leták sľubuje, že budeme krajšie? Ja som si náplň z ampulky rozdelila na ráno a večer. Akokoľvek sa vám zdá ampulka malá – neverte tomu. Obsah som použila tak, že vyšlo aj na krk. To, že na krku je vidno starnutie hádam najviac, asi ani nemusím pripomínať.

Procedúru som opakovala 7 dní. Som spokojná a s čistým svedomím odporúčam každej dáme v najlepších rokoch. Pokožka na tvári je pevnejšia, vypnutá.

7 dní k pokožke bez vrások ampulka

V priloženej informácii som sa dočítala aj o dôvodoch, prečo občas potrebujeme našu pokožku na tvári vzpružiť.

Pôsobením vnútorných i vonkajších faktorov je pleť stále viac a viac náchylnejšia na poškodenie a podráždenie. Následkom prirodzeného, nevyhnutného procesu starnutia je znížená schopnosť pleti regulovať hydratáciu, regenerovať a chrániť seba samu.

Na pleti pozorujeme malé vrásky, je suchšia a začína sa na nej prejavovať ochabnutosť kontúr. Časom sa vrásky prehlbujú, zvýrazňujú a stávajú sa trvalými. Aby sme zabránili prehĺbeniu jednotlivých problémov, už pri prvotných negatívnych zmenách je potrebné upraviť domácu starostlivosť o pokožku.

Zhrnutie mojich skúseností

Sedemdňovka od ENVY je úžasná. A nielen, keď sa chystáte užiť si plesovú sezónu. V dnešnej rýchlej dobe, keď často nemáme čas zájsť pravidelne na kozmetiku je fajn, keď máte po ruke účinné riešenie.

Samozrejme, že aktívny životný štýl a správnu stravu nič nenahradí. Ale vekom je pravidelná starostlivosť o pleť potrebná. Je na mieste. Pretože ak sa o seba nepostaráme, tak niektoré veci už jednoducho nedobehneme. Myslite na to. Ja sa snažím : – )

Čo hovorí odborníčka? Tu sú rady k starostlivosti o pleť od MUDr. Zuzany Kožuchovej

Aký podiel na vzhľade a stave pokožky má pravidelná starostlivosť a kvalita kozmetiky?

Ku kozmetickým prípravkom mám veľmi rezervovaný vzťah. Kto ma pozná, vie, že  na mojej poličke v kúpeľni nájdete toho veľmi málo.  Som totiž zástancom pravidla “menej je vždy viac.“

V súčasnosti prevláda  trend, že už mladučké dievčatká používajú množstvo kozmetických prípravkov, pretože sú ovplyvnené hlavne reklamou. Čestne priznávam, že niekedy ani nemám šajnu, o akých prípravkoch vlastne hovoria. A to je podľa mňa zle. Prečo?

Prirovnávam to k žalúdku. Keď zjete veľa rôznych jedál na jedno posedenie, tak si žalúdok pokazíte. A to sa deje aj s našou pleťou. Čím ju viac budete atakovať nezmyselnými kozmetickými prípravkami, ktoré často obsahujú viac konzervantov a parfumov ako účinných látok, tak okolo tridsiatky si vaša pleť povie “A dosť!”

7 dní k pokožke bez vrások
ENVY 7 dní k pokožke bez vrások

Sama  sa ošetrujem len minimálne, používam skôr séra (tie totiž prenikajú do hĺbky pokožky bez toho, aby jej ublížili) a zásadne sa vyhýbam mastným, výživným a nočným krémom, ktoré pleť doslova zabíjajú. Správny kozmetický prípravok pre mňa je taký, ktorý po piatich minútach po nanesení vôbec na koži necítim.

To znamená že moja pleť ho absorbovala v plnom rozsahu. Inak z týchto poznatkov vyplýva aj samotný projekt ENVY Therapy®.

Ak vás test oslovil – tu nájdete link na kúru.

Krásne dni s peknou pleťou praje Martina Valachová

Mohlo by vás zaujímať…

MUDr. Zuzana Kožuchová: Ako si zachovať prirodzenosť a esprit aj vo vyššom veku

 

 

Pre čitateľov magazínu teraz 20 percentná zľava na tvorivý materiál použitím kupónu zlava40plus